MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7721263
nr 772 1263
Stolar
1 par, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:11:36
19/8 14:27:05
Den Gustavianska stilen